PROJEKT "PRYMAS WYSZYŃSKI - CZŁOWIEK NIEZWYKŁEJ MIARY"

W poprzednim roku szkolnym nasza szkoła przystapiła do projektu "Prymas Wyszyński - Człowiek Niezwykłej Miary" - organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a polegającego na realizacji 5 z 10 zaproponowanych zadań.

Z powodu pandemii odroczono beatyfikację Prymasa, ale projekt realizowano nadal, chociaż z pewnymi modyfikacjami i zmianami terminów. W związku z tym rozstrzygnięcie konkursu nastapiło dopiero we wrześniu 2020 r. Nazwiska nagrodzonych uczniów z 67 szkół podano dopiero 21 września.

Dwoje naszych uczniów otrzymało wyróżnienia:

- Bartosz Szabat - za wiersz poświęcony Patronowi Szkoły ("Dziękuję Ci, Prymasie"),

- Karolina Ziętek - za prezentację multimedialną pod hasłem "Człowiek niezwykłej miary".

Spotkanie podsumowujące projekt odbędzie się w formie online 28 października 2020 r.

GRATULUJEMY!

Wiersz Bartosza można przeczytać w zakładce Prace uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z tym pięknym utworem!