Niedziela, 2024-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

XLV Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem; „Młodzież Zapobiega Pożarom” – eliminacje gminne

9 marca na konkursie przeciwpożarowym w Blinowie naszą szkołę reprezentowali:   Karina Szabat, Piotr Groszek i Jan Oponowicz ,  Jakub Osmoła, Miłosz Pawelec  i  Bartosz Szabat.  Po zaciętej walce i dogrywce okazało się, że nasza szkoła ma trzy miejsca na podium. W grupie młodszej trzecie miejsce zajął Piotr Groszek zaś w grupie starszej  pierwsze miejsce zajął Szabat Bartosz , zaś trzecie Jakub Osmoła. Pytania konkursowe nie należały do najłatwiejszych, temat jest bardzo obszerny dlatego tym bardziej gratulujemy laureatom oraz pani opiekun Wiolecie Wójcik. Bartosz będzie reprezentował naszą szkołę w powiecie.