Niedziela, 2024-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

22.01.2019 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tych szczególnych dniach dzieci z przedszkola, zerówki, pierwszej i drugiej klasy również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach wspólnie przygotowały dla nich przedstawienie. Dzień Babci i Dziadka jest to święto, które daje naszym najbliższym wiele ciepła, radościi miłości, wnukowie mogą okazać swój szacunek. Laurka - ręcznie robiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie, którzy wczoraj i dziś obchodzą swoje święto.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!